İçeriğe geç

Hurda Alüminyum Fiyatları

Son Güncelleme:27/06/2024
CinsiBirim Fiyatı (kg)/₺
Araiş Beyaz Alüminyum Hurdası50,00
İmalat Artığı Alüminyum Hurdası50,00
Kırkambar Alüminyum40,00
Hurda Alüminyum Talaşı30,00
Sert Alüminyuım Hurdası30,00
Kutu Kola Alüminyum Hurdası29,00
Alüminyum Bakırlı Petek60,00

GÜNCEL HURDA ALÜMİNYUM FİYATLARI

Hurda alüminyum fiyatları Hurda Piyasası tarafından sunulmakla beraber, Aynı zamanda bakır ve demirle birlikte piyasada en çok aranan üç madenden biri olan alüminyum gerek kullanım alanı gerekse de hammadde ihtiyacı bakımından oldukça önemli bir konumda bulunmaktadır. Hurda alüminyum geri dönüşüm için Hurda Piyasası müşterileri bu yönde yapılacak fiyat araştırmalarında da görüleceği üzere firmalar tarafından verilen fiyatlar piyasa genelinin oldukça üzerinde ve tamamen müşteri odaklı belirlenmelidir.
Web sitemizdeki veriler İstanbul Alüminyum piyasası göz önüne alınarak oluşturuluştur.
Fiyat listesi TL / KG olarak belirlenmiştir.

UYARI: Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi kurumların kendi sorumluluğundadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız sorumlu tutulamaz. Başka web sitelerinde sadece kaynak gösterilerek yayımlanabilir.

Neden Alüminyum Hurdası?

Geri dönüşüm için oldukça önemli bir değerde olan ve hurda alüminyum hurdacılar tarafından üzerinde sıklıkla durulan alüminyum çok yönlü ve esnek özelliğinin yanı sıra yüksek dayanıklı ve oldukça hafif bir metaldir. Ek olarak oksidasyona karşı direnciyle ön plana çıkan alüminyum, Hurda Piyasası tarafından inşaat ve ulaşım sanayi ağırlıklı olmak üzere birçok sektöre hammadde ihtiyacı anlamında tedarik edilmektedir. Aynı zamanda hurdadan alüminyum üretimi madenden alüminyum üretiminden çok daha ucuz olduğu için, geri dönüşüm anlamında ülke ekonomisine kattığı değerler de yadsınamaz ölçüde olacaktır. Kullanım alanı bu denli geniş olan alüminyum için daha az maliyetli bu geri dönüş işlemi doğal kaynakların korunması ile birlikte insan ve çevre sağlığının korunması anlamında da oldukça önemlidir. Hurda Piyasası hurda alüminyum fiyatları anlamında müşterilerine en iyisini sunmaya devam edecektir.