Hurda Alüminyum Fiyatları
Son Güncelleme:27/01/2020
CinsiBirim Fiyatı (kg)
Araiş Beyaz Alüminyum Hurdası8.30 ₺
İmalat Artığı Alüminyum Hurdası8.30 ₺
Alüminyum Jant Hurdası 8.00 ₺
Yumuşak Alüminyum Hurdası 7.50 ₺
Kırkambar Alüminyum 7.00 ₺
Hurda Alüminyum Talaşı 4.30 ₺
Sert Alüminyuım Hurdası 4.70 ₺
Kutu Kola Alüminyum Hurdası 4.70 ₺
Ofset Matbaa Kalıbı Hurdası 8.30 ₺
Alüminyum Bakırlı Petek13.00 ₺
Alüminyum Radyetör ( oto radyetör)3.20 ₺
Diğer Alüminyum Çeşitleri içinTıklayınız

Tablodaki fiyatlar Türkiye’deki en büyük fabrikaların ortalama hurda alım fiyatlarıdır. Bu fabrikalar sadece yüksek tonlarda alım yapan firmalardır.  Bu miktarların çok daha altında kalan hurda alım satımlarında oluşan piyasa fiyatları uygulanmaktadır. Ayrıca fiyatlar şehirlere göre farklılıklar gösterebilir. Fiyatlarımız İstanbul bazlı fiyatlardır.

Bu sayfa 27/01/2020 tarihinde güncellenmiştir.

https://www.hurdapiyasasi.com/wp-content/uploads/2018/04/reklam-gif.gif

https://www.hurdapiyasasi.com/wp-content/uploads/2018/04/reklam-gif.gif

https://www.hurdapiyasasi.com/wp-content/uploads/2018/04/reklam-gif.gif

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda alüminyum güncel fiyatları Hurda Piyasası tarafından piyasa fiyatlarının üzerinde bir değerle müşterilerine sunulan bir detay olmakla beraber,

Aynı zamanda bakır ve demirle birlikte piyasada en çok aranan üç madenden biri olan alüminyum gerek kullanım alanı gerekse de hammadde ihtiyacı bakımından oldukça önemli bir konumda bulunmaktadır. Hurda alüminyum geri dönüşüm için Hurda Piyasası müşterileri bu yönde yapılacak fiyat araştırmalarında da görüleceği üzere firmamız tarafından verilen fiyatlar piyasa genelinin oldukça üzerinde ve tamamen müşteri odaklı belirlenmelidir.

En İyi Fiyat Seçeneği Yanında Adresten Alım

Hurda Piyasası her türlü hurdada sağladığı en iyi fiyat seçeneği yanında alüminyum hurdalarının adresten alımlarını da gerçekleştirmektedir. Bu yönde toplam alüminyum hurda değerleri nakit olarak ödenirken,

  • Doğrama alüminyum hurdaları
  • Araç jant alüminyum hurdaları
  • Alüminyum alaşımlı hurdalar
  • İmalat artığı alüminyum hurdası
  • Kalıp alüminyum hurdası
  • Ofset matbaa alüminyum hurdaları %100 memnuniyeti ilkesi çerçevesinde en iyi fiyat garantisiyle uzman teknik personeller tarafından adresten alınarak geri dönüşüm sirkülasyonu içerisine sokulmaktadır.

Neden Alüminyum Hurdası?

Geri dönüşüm için oldukça önemli bir değerde olan ve hurda alüminyum hurdacılar tarafından üzerinde sıklıkla durulan alüminyum çok yönlü ve esnek özelliğinin yanı sıra yüksek dayanıklı ve oldukça hafif bir metaldir. Ek olarak oksidasyona karşı direnciyle ön plana çıkan alüminyum, Hurda Piyasası tarafından inşaat ve ulaşım sanayi ağırlıklı olmak üzere birçok sektöre hammadde ihtiyacı anlamında tedarik edilmektedir. Aynı zamanda hurdadan alüminyum üretimi madenden alüminyum üretiminden çok daha ucuz olduğu için, geri dönüşüm anlamında ülke ekonomisine kattığı değerler de yadsınamaz ölçüde olacaktır. Kullanım alanı bu denli geniş olan alüminyum için daha az maliyetli bu geri dönüş işlemi doğal kaynakların korunması ile birlikte insan ve çevre sağlığının korunması anlamında da oldukça önemlidir. Hurda Piyasası hurda alüminyum fiyatları anlamında müşterilerine en iyisini sunmaya devam edecektir.

Alüminyum hakkında daha kapsamlı bilgi için tıklayınız.