İçeriğe geç

Hurda Kablo Fiyatları

Son Güncelleme:26/04/2024
CinsiBirim Fiyatı (kg)
Karışık Kablo Hurdası60,00
Antigron Hurda Kablo70,00
İç Tesisat Kablosu (NYA)80,00
Yer Altı Enerji Kablosu65,00
Hurda Kablo Ttr65,00
Çelik zırh ve Çelik İçli Kablo65,00
Fare Yemez Kablo65,00

GÜNCEL HURDA KABLO FİYATLARI

Hurda kablo fiyatları Hurda Piyasası olarak hizmet verilen önemli bir konu başlığı olmakla beraber piyasa değerinde ve en kolay şekilde kablo hurdası satmak isteyenlerin de ortak buluşma noktasını oluşturmaktadır.

Hurda Kablo Nedir? 

Hurda kablo ya da bir diğer deyişle kablo hurdası elektrik, elektronik ve sanayide kullanılan her türlü kabloların hurdalarına verilen genel bir isim olmakla beraber özellikle hurda kabloların içinde bulunan bakır nedeniyle hurda kablo fiyatları oldukça önemli bir arama maddesi olarak göze çarpmaktadır. Hurda Piyasası piyasa genelinde hurda kablolara en iyi fiyatı verirken, her türlü kablo hurdası alımını müşteri adresinden yaparak geri dönüşüm sirkülasyonu içerisine sokmaktadır. Bu yönde sektörde sık olarak kullanılan kablo soyma yöntemini de kullanan firmamız hurdaların doğaya ve insanlara zarar vermeden geri dönüşüme katılması hususunda verdiği çok değerli hizmetle de ön plana çıkmaktadır. Hurda kablo geri dönüşüm aynı zamanda kablo soyma hizmeti sayesinde maddenin kilosunun saf olarak ölçülmesi için de oldukça önemlidir.

Fiyat listesi TL / KG olarak belirlenmiştir.

UYARI: Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi kurumların kendi sorumluluğundadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız sorumlu tutulamaz. Başka web sitelerinde sadece kaynak gösterilerek yayımlanabilir.

Hurda Bakır Kablo

Her geçen yıl artan elektronik ürün kullanımı aynı zamanda teknolojik ürün sirkülasyonunun da ışık hızıyla değişmesine neden olurken, eski teknolojik ürünlerin yerini alan yeni ürünler sayesinde elektronik ürün hurda ve atık maddelerinde de önemli artışlar olduğu gözlemlenmektedir. Hurda kablo hurdacılar bu noktada ön plana çıkarken Hurda Piyasası tarafından sektöre sağlanan doğrular da oldukça önemlidir. Firmamız sektör gelişimi ve normları çerçevesinde bakanlık mevzuatlarının tamamına uyumlu ve çevreye saygılı yapısıyla ön plana çıkarken, yıllardır süregelen tecrübesi ve deneyimli teknik personelleriyle de oldukça önemli bir etki yaratmaktadır. Hurda bakır kablo başlığı için de yapıların yenilenme işlemleri sırasında yapılara döşeli halde bulunan hurda bakır kabloların sökümü tarafımızdan en hızlı şekilde gerçekleştirilirken bu kabloların çevreye duyarlı bir şekilde geri dönüşüm işlemleri de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Bu durum ülke ekonomisine önemli bir değerler bütünü sağlarken üretici firmalar için hammadde ihtiyaçları da karşılanmış olmaktadır. Hurda bakır kablo başta olmak üzere her türlü hurda ve atık madde sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.