İlgili kategoriye gitmek için lütfen aşağıda yer alan ilgilendiğiniz bağlantının üzerine tıklayınız.

UYARI: Güncel hurda fiyatları ayrı ayrı yer almaktadır. Yukarıdaki listeden seçim yaparak istediğiniz fiyatlara inceleyebilirsiniz.

  • Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi yada kurumların kendi sorumluluğundadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız sorumlu tutulamaz
  • Web sitemizdeki veriler kurumsal hesaplardan aktarılmış olup herhangi bir anlaşmazlık durumda kurumsal sitelerdeki verileri kontrol etmenizi öneririz.
  • Listede LME, Demir Çelik, Değerli Madenler, Plastik, KağıtElektronik Atık Fiyatları ayrı ayrı listede yer almaktadır.
  • Yazım hatalarından HurdaPiyasasi.com sorumlu tutulamaz!

Hurda Fiyatları

2019 hurda fiyatları yılın başında sektör normlarına göre yeniden güncellenmekle beraber atık ve geri dönüşüm anlamında en çok önem verilen detayların da başında gelmektedir. Günümüzde sık olarak kullanılan her türlü eşya, araç ve madenlerin kullanım ömürlerinin sona ermesiyle beraber hurda olarak geri dönüşüme gitmesi profesyonel anlamda hurdacılar vasıtasıyla olurken, bu yönde etkin ve mevzuatlar doğrultusunda hizmet veren firma sayısının çok olmadığı da üzerinde önemle durulan detaylardan biri konumundadır. Hurda fiyatları da genellikle her yıl sektör dinamikleri doğrultusunda belirlenmekte; her türlü hurda ve atık maddenin değerleri bu yönde ilan edilmektedir. Hurda Piyasası tüm bu başlıklar için müşterilerine en etkin hizmeti verme noktasında çalışmalarına kesintisiz olarak devam etmektedir.

Devamını Oku..

Geri Dönüşümün Önemi

Modern toplumların gelişim, büyüme ve çevreye olan kazanımlarında geri dönüşüm ve atık yönetimi her geçen gün daha da önemli bir konuma gelirken, Hurda Piyasası tarafından ülke ekonomisine bu yönde verilen destek de oldukça önem taşımaktadır. Öncelikle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hurda ve atık yönetimi konusunda verilen her türlü izne sahip ve onlarca farklı mevzuata uygun çalışma şekli, tecrübeli kadrosu ve sektör gelişmelerini yakından takip eden yapısıyla hurda fiyatları geri dönüşüm anlamında da müşterilerine en iyisini vermeyi görev edinen Hurda Piyasası ek olarak;

  • Hurda ve atıkların belirlenen adreslerden güvenle alınması
  • Adreslerden alınan hurda ve atıklar yanında tehlikeli atık olarak da isimlendirilen her türlü maddenin taşınması
  • Atık ve hurdaların depolanmasının gerekli olduğu durumlarda etkin ve güvenli depolama hizmetlerinin yapılması
  • Atık ve hurdaların dünya standartlarında büyük mıknatıslar vasıtasıyla ayrıştırılma işlemlerinin yapılması
  • Geri dönüşümün tamamlanması, toplanan maddelerin geri dönüşüme kazandırılması işlemlerinin eksiksiz olarak yerine getirildiği önemli bir konumda bulunmaktadır.

Hurda Fiyatları Açısından En İyi Fiyatlar

Hurda Piyasası her türlü hurda ve atık madde için müşteri adresinden alım gerçekleştirirken sürekli güncellenen fiyatlara rağmen müşterine en etkin fiyat avantajlarını sunmaya devam etmektedir. Hurda fiyatları hurdacılar için aynı zamanda ham madde fiyat belirlenmesi için de önemli bir detay olarak göze çarparken, hurda fiyatları konusunda en iyi fiyatlar için bize hemen ulaşın.

küçült