İlgili kategoriye gitmek için lütfen aşağıda yer alan ilgilendiğiniz bağlantının üzerine tıklayınız.

UYARI: Güncel hurda fiyatları ayrı ayrı yer almaktadır. Yukarıdaki listeden seçim yaparak istediğiniz fiyatlara inceleyebilirsiniz.

  • Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi yada kurumların kendi sorumluluğundadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız sorumlu tutulamaz
  • Web sitemizdeki veriler kurumsal hesaplardan aktarılmış olup herhangi bir anlaşmazlık durumda kurumsal sitelerdeki verileri kontrol etmenizi öneririz.
  • Listede LME, Demir Çelik, Değerli Madenler, Plastik, KağıtElektronik Atık Fiyatları ayrı ayrı listede yer almaktadır.
  • Yazım hatalarından HurdaPiyasasi.com sorumlu tutulamaz!

Hurda Fiyatları

Gıda, giyim, sanayi ve endüstri gibi pek çok alanda sürekli olarak bir ihtiyaç bulunuyor ve bu ihtiyaçlar çeşitli platformlar ve kurumlar aracılığıyla karşılanmaktadır. Özellikle de endüstriyel anlamda hurdaya çıkan metal, plastik, kağıt ve elektronik atıkların atılmadığı, belirli yerlerde depolanarak ihtiyaç durumunda kullanıldığı bir çağda yaşıyoruz. Bir nevi geri dönüşüm olarak tabir edebileceğimiz hususta ihtiyaç her geçen gün daha da artabilmektedir. Özellikle internet ortamının aktif bir şekilde kullanılmaya başlanmasıyla birlikte insanların belirli konulardaki ihtiyaçları kısa bir zaman dilimi içerisinde karşılanır bir hale gelmiştir. Online platformlardan Hurda Fiyatları öğrenmeniz mümkün.

Günün her anında ulaşılabilir özellikler içermesi, her insanın kullanabileceği kadar basite indirgenmiş platform olması nedeniyle HurdaPiyasasi.com bu sektör yer alan öncü firma durumundadır. Her kesimin anlayabileceği şekilde tasarlanan web sitemiz online ortamda bu ihtiyacınızı da rahat bir şekilde karşılamanıza yardımcı olacaktır.