İçeriğe geç

Hurda Çamaşır Makinesi Fiyatları

Hurda Çamaşır Makinesi Fiyatları, Bozuk, Arızalı, Eski, Hurda Çamaşır Makinesi Hurdasının Ne Kadar Eder >WhatsApp Üzerinden Çamaşır Makinesinin Resmini Atıp Öğrenebilirsiniz. Değerinde alım satım işlemleri için Whatsapp numaramız 0 532 657 35 63

Hurda Çamaşır Makinesi Fiyatları

Bozuk Çamaşır  Makinesi Hurda Fiyatları

Arızalı,Bozuk ,Eski Çamaşır makinesi Hurdalarınızı Satmak istiyorsanız bizden. Teklif alabilirsiniz, WhatsApp Üzerinden atıl durumdaki çamaşır makinenizin. Resmini Çekip gönderin Ve Konum Belirtin Hizmet vermiş olduğumuz ilçeler arasında iseniz aynı gün içinde evinizden teslim alıyoruz.

WhatsApp

0 532 657 35 63

>Arızalı Beyaz Eşya Fiyatları 2021

>Bozuk Çamaşır Makinesi

> Arızalı Buzdolabı

>Bozuk klima hurdası

>Bozuk Kombi hurdası fiyatları 2021

>Arızalı Çamaşır makinesi

>Hurda makine fiyatları 2021

Mallarınızın durumu, miktarı ve niteliği gibi doğru bilgiler, adil bir alım fiyatı teklif etmemizi kolaylaştırır. Ayrıca, mallarınızın resimleri bizim için genellikle çok yardımı dokunmaktadır  whatsapp 0 532 657 35 63.

Hizmet Bölgemiz İSTANBUL. Kurumsal ve Kişisel beyaz eşyalarınızı bizimle değerlendirebilirsiniz.

Eski çamaşır makinesi satmak yenisini alıp eskisini değerlendirmek ülke ekonomisine katı sağlar. Çamaşır makinesi ne kadar eder diye soracak olursanız bu birazda makinenin modeline ve durumuna bağlıdır. Çamaşır makinesi üretici firmalar:

  • Arçelik
  • Beko
  • Samsung
  • LG
  • Vestel
  • Vestfrost
  • Profilo
  • Altus

Fiyat değerlendirmesi çamaşır makinesi hurdacı tarafından belirlenir. Tüm fiyatlandırma yapılırken çamaşır makinesi hurda fiyatları güncel hurda fiyatlarına da bağlıdır. Hurda demir ve hurda bakır fiyatları bu konuda önemli etki ederler. Çamaşır makinesi hurdası ne kadar eder diye merak ediyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekir.

Çamaşır Makinesi Geri Dönüşüm Büyük Hizmet

Çamaşır makinesi geri dönüşümü ayrıca ülkemiz ekonomisine her yıl milyonlarca kazanç sağlar. Çamaşır makineleri insanların çok fazla kullandıkları ürünler arasındadır ve her gün binlerce makine hurdaya ayrılır. Bu sebepten geri kazanım işlemi yapılmalı.

Burada çamaşır makinesi alan hurdacı yapması gereken görevler düşmektedir. Eğer parçalar tekrar kullanılabilir durumda ise değerlendirmesini yapmalı ve bakır, demir ve kablo veya diğer mealleri ayırmalıdır. Bundan sonra bozuk çamaşır makinesi ne yapılır diye üzülmenize gerek yok.

Bizlerin haricinde bozuk çamaşır makinesi alan yerler İstanbul bölgesinde çok sayıda bulunur. Ancak hep söylediğimiz gibi hızlı hizmet ve en yüksek fiyatlar tarafımızca verilir.

 

WhatsApp

0 532 657 35 63

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir