İçeriğe geç

GÜNCEL HURDA FİYATLARI

Hurda fiyatları yılın başında sektör normlarına göre yeniden güncellenmekle beraber atık ve geri dönüşüm anlamında en çok önem verilen detayların da başında gelmektedir. Günümüzde sık olarak kullanılan her türlü eşya, araç ve madenlerin kullanım ömürlerinin sona ermesiyle beraber hurda olarak geri dönüşüme gitmesi profesyonel anlamda hurdacılar vasıtasıyla olurken, bu yönde etkin ve mevzuatlar doğrultusunda hizmet veren firma sayısının çok olmadığı da üzerinde önemle durulan detaylardan biri konumundadır. Hurda fiyatları da genellikle her yıl sektör dinamikleri doğrultusunda belirlenmekte; her türlü hurda ve atık maddenin değerleri bu yönde ilan edilmektedir. Hurda Piyasası tüm bu başlıklar için müşterilerine en etkin hizmeti verme noktasında çalışmalarına kesintisiz olarak devam etmektedir.

UYARI: Güncel hurda fiyatları ayrı ayrı yer almaktadır. Yukarıdaki listeden seçim yaparak istediğiniz fiyatlara inceleyebilirsiniz.

  • Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi yada kurumların kendi sorumluluğundadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız sorumlu tutulamaz
  • Web sitemizdeki veriler kurumsal hesaplardan aktarılmış olup herhangi bir anlaşmazlık durumda kurumsal sitelerdeki verileri kontrol etmenizi öneririz.
  • Listede LMEDemir ÇelikDeğerli MadenlerPlastikKağıtElektronik Atık Fiyatları ayrı ayrı listede yer almaktadır.
  • Yazım hatalarından HurdaPiyasasi.com sorumlu tutulamaz!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]UYARI: Her fabrikanın en güncel hurda fiyatları ayrı ayrı yer almaktadır.  Yeni fiyatlar o tarihten sonra yeniden güncellenene kadar geçerlidir.Daha fazlasını oku »Hurda Fiyatları