İçeriğe geç

Hurda Laptop Bataryası Alan Yerler

Hurda Laptop Bataryaları

Hurda laptop bataryası alan yerler başta olmak üzere bu yazımızda hurda laptop bataryalarınızı toptan satabileceğiniz yerler ve hangi durumda hurda natebook bataryaları değerlendirebileceğinizi ele aldık.

Genellikle hurda laptop bataryaları ömrünü tamamlamış notebook (dizüstü) bilgisayarlardan çıkmaktadır. Laptop pilleri kendi ömürleri dolması sonucunda kullanım dışı kalabildiği gibi çalıştıkları bilgisayarın kullanılmaz hale gelmesi ile de laptop pili hurdaları haline gelebilmektedir. Son yıllarda üretilen laptop pilleri daha çevreci elementler kullanılarak üretildikleri için oluşturdukları çevre tehdidi ortadan kalkmıştır , fakat atık olarak değerlendirilecek durumda olan akü pil ve bataryaların içerisinde halen çok yüksek oranda tehlikeli kimyasallar içeren piller bulunduğu için tehlikeli atık olarak sınıflandırılması devam etmektedir.

İstanbul için ve Türkiye geneli hurda laptop bataryalarınızı size yönlendireceğimiz firmalar üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Atıl Hurda Laptop Pili Değerlendirmek  için tıklayınız

“Hurda Laptop Bataryası Alan Yerler” hakkında 8 yorum

  1. selamın aleyküm ben mihai timofte beykozda köylerlden 20 kg leptop pili almak istiyorum numaramı burdan brakıyorum ********** teşekkür ederim

  2. Hurdalaptop beya diz ustu bilgisayar bataryasi almak istiyorum satmak isteyenler 20 /25adet eski batarya. Tel0**********

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir